25 lipca, w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach wystąpił małżeński duet Jakub Garbacz oraz Joanna Woszczyk-Garbacz, czyli "Duo Consonantes". 

Jakub Garbacz - organista, producent muzyczny i realizator dźwięku. W 2000 roku ukończył z wyróżnieniem studia w klasie organów prof. Mirosława Pietkiewicza w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, a w 2011 roku studia podyplomowe w zakresie realizacji dźwięku. Aktualnie pełni funkcję pierwszego organisty Bazyliki Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Sprawuje kierownictwo artystyczne nad organizowanym przez Fundację „Carpe Diem” cyklem koncertów „Katedralne Wieczory Muzyczne” oraz „Dni Muzyki Organowej i Kameralnej w Archikatedrze Łódzkiej”. Jakub Garbacz prowadzi studio nagraniowe muzyki klasycznej i wydawnictwo płytowe.

Joanna Woszczyk-Garbacz - w roku 2001 ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Łodzi w klasie fletu prof. Antoniego Wierzbińskiego. W roku 2009 uzyskała tytuł doktora sztuki w zakresie gry na flecie. Laureatka wielu konkursów fletowych. Obecnie koncertuje solo, oraz w Duo Consonantes z mężem Jakubem Garbaczem (organy), a także w różnych zespołach kameralnych. Występowała na większości festiwali muzycznych w kraju oraz poza jego granicami. Jest pracownikiem Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.