Amelia Maszońska rozpoczęła naukę gry na skrzypcach w wieku 6 lat w Państwowej Szkole Muzycznej I i IIst. im. Mieczysława Karłowycza w Zielonej Górze.
W 2008 roku kontynuowała naukę gry w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu w klasie skrzypiec prof. Jadwigi Kaliszewskiej oraz mgr Kariny Gidaszewskiej. Aktualnie jest studentką Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie prof. Bartosza Bryły i as. Aleksandry Bryły. Umiejętności instrumentalne doskonaliła na międzynarodowych kursach muzycznych, prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie gry na skrzypcach, m.in.: Zakhar Bron, Pavel Vernikov, Barłomiej Nizoł, Xiaoming Wang, Monika Urbaniak- Lisik, Frantisek Novotny, Eva Bindere, Keiko Wataya. Koncertowała jako solistka z takimi orkiestrami jak Brno Philharmony Orchestra,Staatstheater Cottbus Philharmonisches, Gyor Symphony Orchestra, Filharmonia Śląska, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Filharmonią Zielonogorską, z orkiestrą Leopoldinum we Wroclawiu, Filharmonią Sudecka, Filharmonią Wrocławską.
Jako kameralista występowała z tak znakomitymi artystami jak Bartłomiej Nizioł, Denis Severin, Monika Urbaniak- Lisik, Dorota Siuda, Vladimir Bukac czy Daniel Pezzotti.

Joanna Błaszczyk urodziła się 25.09.1995 r. w Wolsztynie. To w tym mieście rozpoczęła swoją naukę gry na wiolonczeli w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w klasie mgr Małgorzaty Jankowskiej. Kontynuowała swoją naukę w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu pod kierunkiem mgr Antoniny Kasprzak - Górskiej. Obecnie studiuje w Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie dr hab. Katarzyny Polonek.
Wielokrotnie brała udział w konkursach i festiwalach zdobywając wiele nagród, m.in.: wyróżnienie w Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy (2011), wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie wiolonczelowych im. Xaviera i Phillipa Scharvenki w Szamotułach (2012), wyróżnienie na Ogólnopolskim konkursie Muzyki Kameralnej w Bydgoszczy (2015), II miejsce na Międzynarodowym konkursie muzyki kameralnej w Łomiankach (2015).
Na kursach muzycznych współpracowała z wybitnymi pedagogami, takimi jak : prof. Markus Nyikos, czy prof. Kazimierz Michalik.

Weronika Janik urodziła się 11 września 1993 roku w Wałbrzychu. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku 7 lat w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu. W 2009 roku rozpoczęła edukację w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego, tzw. „Szkole Talentów” w Poznaniu u prof. Bartosza Bryły oraz mgr Kariny Gidaszewskiej.
Obecnie jest studentką I roku studiów II stopnia na Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie skrzypiec prof. Bartosza Bryły i as. Aleksandry Bryły.
Weronika Janik udziela się w projektach muzyki kameralnej i orkiestrowej. W latach od 2006 do 2009 należała do Międzynarodowej Orkiestry Młodzieżowej „EUROPERA”.W roku 2011 wzięła udział w Międzynarodowym Festiwalu EUROCHESTRIES na Słowacji. Tego samego roku wystąpiła wraz z kwartetem oraz zespołem kameralnym na Szalonych Dniach Muzyki- Les Titans La Folle Journee de Varsovie w Warszawie.
Weronika czynnie uczestniczy w kursach mistrzowskich pod kierunkiem wybitnych osobistości świata muzycznego. Jest laureatką konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. W roku 2011 otrzymała Stypendium Prezydenta Miasta Poznania, a w roku 2015 Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Wałbrzych.