Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie skrzypiec prof. Bartosza Bryły. W 1997 roku ukończyła z najwyższą notą studia podyplomowe w Wyższej Szkole Muzycznej w Mannheim (Niemcy) w klasie prof. Wandy Wiłkomirskiej. W roku 2016 otrzymała tytuł doktora sztuki.

Jest laureatką Konkursu Skrzypcowego im. K. Szymanowskiego w Zakopanem, Konkursu Skrzypcowego w Katowicach, Konkursu Muzyki Kameralnej w Łodzi, półfinalistką Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Karola Szymanowskiego w Łodzi. Uczestniczyła w X Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu oraz w III Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym w Taipei na Tajwanie. Była wielokrotną stypendystką Ministra Kultury i Sztuki, Prezydenta Miasta Częstochowy, Fundacji im. S. Batorego, a także niemieckiej fundacji DAAD. Na stałe współpracuje z pianistami: Cezarym Saneckim oraz Michałem Rotem.

Nagrała 5 płyt CD, w tym ostatnia z 2018 r. Pieśń o ziemi – polska muzyka skrzypcowa z pianistami Cezarym Saneckim i Michałem Rotem. Koncertowała w kraju i za granicą. Wykonuje muzykę solową i kameralną. Jej repertuar obejmuje pozycje od baroku do muzyki współczesnej.

Jest dyrektorem artystycznym dwóch festiwali: Skrzypce pod Żaglami na Mazurach oraz Jurajska Jesień Muzyczna w Częstochowie. Jest organizatorem Czarnoleskiego Kursu Skrzypcowego, Kursu Smyczkowego w Trzcinie. Bierze udział w pracach jury ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów skrzypcowych. W roku 2015 otrzymała Nagrodę Miasta Częstochowy w dziedzinie muzyki za całokształt pracy artystycznej i pedagogicznej.