Tango Conspiration - zespół stworzony z potrzeby wyrażenia pasji do muzyki. Łączy ze sobą, światy niesfornej jazzowej improwizacji i klasycznej dyscypliny, w namiętnym świecie tanga. Muzyka jak taniec, to wybucha żarem, to uspokaja swobodną liryką dialogu, między poszczególnymi instrumentami. Improwizowane frazy harmonijnie współgrając ze sobą, tworzą jedyną w swoim rodzaju opowieść, która przez swoją ulotność sprawia, że każdy koncert jest niepowtarzalny.

Jakub Hubicki (akordeon)


Mikołaj Gruszecki Pianista, kompozytor studiował na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Jazz instytucie w Berlinie gdzie miał okazję szlifować swoje umiejętności pod kierunkiem takich muzyków jak Kurt Rosenwinkel, Greg Cohen czy John Hollenbeck. Finalista festiwali Jazz na Odrą i RCK pro jazz festiwal. Koncertował m.in. z Urszulą Dudziak, Lorą Szafran, Januszem Szromem, Essien Okon Essiet (Jazzmessengers). Czynnie koncertuje po całej Europie (Polska, Niemcy, Czechy, Turcja, Włochy, Austria, Turcja, Grecja) oraz współpracuje z berlińskim środowiskiem jazzowym. Doskonalił swoje umiejętności na wielu kursach mistrzowskich pod okiem m.in. Gonzalo Rubalcaby, Kirk Lightseya, Richiego Beiracha, Dave'a Liebmana. Jako lider swojego trio wziął udział w Festiwalu ChilEuropa w Santiago de Chile.

Bartłomiej Chojnacki Kontrabasista jazzowy zakorzeniony w klasycznym akustycznym brzmieniu kontrabasu, czerpiący z tradycji mistrzów instrumentu i przetwarzający muzykęna swój nowoczesny sposób. Student piątego roku studiów u Prof. Jacka Niedzieli-Meiry, aktywny członek wielu wrocławskich projektów m.in. Przemek Walczak Quartet, High Fly Quintet, Tomasz Wendt Quartet, Łukasz Bzowski Trio z którymi odnosi sukcesy na festiwalach ogólnopolskich. Do największych sukcesów należy nagroda publiczności na Getxo Jazz Festiwal w Hiszpanii z zespołem Freeway Quintet i indywidualna nagroda specjalna na festiwalu Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Górze.

Jakub Hubicki Student akademii muzycznej w Katowicach w katedrze akordeonu. Współpracuje z Teatrem Witkacego w Zakopaneym jako wykonawca i kompozytor. Współtwórca zespołów ChuChu, Son in Love, Meeow. Z akordeonem związany czternaście lat, za sobą ma edukację w PSM w Nowym Targu, gdzie kończył także szkołę średnią. Pochodzi z Poronina i jest góralem, co wpływa na charakter wykonawstwa. Stylistyka jego gry balansuje pomiędzy klasyką, folklorem i jazzem.

Maciej Cisło Gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, wykładowca na prestiżowych warsztatach w Muzycznej Owczarni w Jaworkach. W swoim dorobku artystycznym ma wiele koncertów m.in. na festiwalach w Polsce i za granicą. Jego największą inspiracją jest John Mclaughlin.