Wiosenny Piknik z plenerową muzyką jazzową 

Jazzowe Zakopane to przede wszystkim przestrzeń. Otwarta, powszechna, publiczna – nakierowana na wolność i swobodę muzycznej ekstazy. Czy nie ma lepszego sposobu na taki rodzaj doznania, jak piknik ze wspaniałym koncertem? To czeka nas właśnie w GuGu Parku, 28 kwietnia od godziny 12:00.

Głównym zamysłem projektu Jazzowego Zakopanego jest jego wszechobecność w ulicznym życiu miasta. Doświadczenie słodkiej, jazzowej nuty w trakcie relaksującego spaceru po stolicy Tatr jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jaką może zaoferować nam nasza kulturalna wiosna. Dodać do tego aromaty, widoki i dźwięki odżywającej natury i mamy przed sobą prawdziwie unikalną rozrywkę. Dlatego właśnie, już od wczesnego ranku, Grające Dzielnice Zakopanego ożywią niedzielną aurę naszego pięknego miasta.

Ich apogeum stanie się Piknik Jazzowy, przepełniony skoczną muzyką synkopową. Idealnym miejscem do tego będzie kolorowy GuGu Park, umiejscowiony niedaleko skoczni, na ulicy Piłsudskiego. Spotkamy się w samo południe, o godzinie 12:00, aby razem cieszyć się podhalańską wiosną oraz fenomenalną muzyką.

Umilą nam czas zespoły muzyczne, nowotarski New Market Jazz Band (rześki dixieland) oraz Max Klezmer Band (etniczna fuzja gatunków), świętujący swoje 20-lecie. Dzięki żywiołowemu charakterowi obu formacji, miasto Zakopane radośnie zatańczy do jej rytmu ich muzyki.

JJ

Warto zaznaczyć, że w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, występy zostaną przeniesione wewnątrz GuGu Parku.

Na miejscu czekają nas również atrakcje, między innymi winny i kulinarny poczęstunek ze strony Partnera wydarzenia smakowitych Smaków Gruzji!

Więcej informacji, wraz z pełnym programem Jazzowego Zakopanego i Wiosny Jazzowej na stronie www.festiwale.zakopane.pl/2019/wiosna-jazzowa

„Jeśli jazz na szczytach, to tylko w Zakopanem”

Zapraszamy, wstęp wolny!