Jako organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy przy jednym z największych i najstarszych festiwali folklorystycznych na świecie. Festiwal odbywa się coroczne od roku 1968, a jego misją jest wspieranie i promowanie materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturowego górskich regionów poprzez prezentację żywych zjawisk tradycyjnej kultury ludowej, występujących w Polsce i na świecie.

Zakopiański festiwal ma zasłużoną, znakomitą renomę wśród publiczności, a także wśród specjalistów zajmujących się kulturą ludową. Do Zakopanego zjeżdżają się miłośnicy folkloru z całego świata, którym organizatorzy starają się dostarczać wrażeń na wysokim poziomie. Codziennie przez osiem dni w wiosce festiwalowej odbywają się koncerty konkursowe, towarzyszące, „Na folkową nutę” oraz „Muzyka Łuku Karpat”, warsztaty, konkursy, Dni Narodowe, kiermasz sztuki ludowej, mistrzostwa Podhala w powożeniu, wystawa owczarków podhalańskich i wiele, wiele innych interesujących wydarzeń. Ważnym elementem Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich są konferencje naukowe oraz debaty.

Proponujemy współpracę przy organizacji Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem. Rozwiązania i formy obecności Państwa firmy będą odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, a odpowiednio zaplanowana i przeprowadzona promocja i reklama sprawi, że Państwa Firma będzie bardziej rozpoznawalna.

Sponsoring kultury to element budowania marki oraz element strategii komunikacyjnej, a zaangażowani przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować się jako aktywni, odpowiedzialni i świadomi uczestnicy życia społecznego.

Zapraszamy do współpracy.