Maciej Sikała – saksofonista. Laureat konkursów i wyróżnień m.in.: I miejsce w Międzynarodowym konkursie Improwizacji Jazzwej w Katowicach (1986 r.), I miejsce w ankiecie Jazz Forum w kat. Saksofon ternorowy w latach 1995-2005, 2010, 2012 i 2013. Ma za sobą współpracę z całą czołówką polskich jazzmanów (J. Ptaszyn Wróblewski, T. Szukalski, H. Miśkiewicz) oraz z muzykami z zagranicy, jak m.in.: Lester Bowie, Kenny Wheeler, Tim Haggans, Billy Harper, Billy Hart i in. Muzyk nagrał ponad 40 płyt w tym 4 autorskie, z których dwie były nominowane do nagrody Fryderyk.

Michał Barański – kontrabasista i gitarzysta basowy. Już jako trzynastolatek grający na gitarze basowej został zauważony na warsztatach jazzowych przez amerykańskiego klarnecistę Brada Terry. Już w trakcie studiów rozpoczął współpracę jako sideman z wieloma wybitnymi artystami polskiej i światowej sceny takimi jak: B. Maupin, N. Kennedy, T. Stańko i in. Jest laureatem 2 nagród FRYDERYK za udział w albumie „Umiera Piękno” Agi Zaryan oraz za album „Assymetry” Z. Namysłowskiego.

Grzegorz Nagórski – puzonista, kompozytor. Debiutował na Festiwalu Pianistów Jazzowych w Kaliszu w 1982 r. z zespołem J. Ptaszyna Wróblewskiego. Karierę muzyczną rozpoczął jeszcze podczas studiów współpracując m.in. z zespołem „Young Power”. Jest stypendystą University of Miami-USA, gdzie w 1993 r. otrzymał Master Degree. Współpracował z czołowymi muzykami jazzowymi m.in. z M. Schneider, P. Wojtasikiem, Z. Namysłowskim. Muzyk nieprzerwanie od 1996 r. wybierany jest najlepszym polskim puzonistą jazzowym w ankiecie Jazz Forum

Cezary Konrad – perkusista, kompozytor, aranżer. Pierwsze znaczące sukcesy zaczął odnosić jako współtwórca grupy Central Heating Trio z którą zajął m.in. I miejsce na festiwalu Jazz Juniors ‘ 90 w Krakowie. Muzyk występował i nagrywał z wieloma znakomitymi postaciami polskiej sceny jazzowej, m.in.: L. Możdżerem, Z. Namysłowskim, T. Stańko, K. Allyson, R. Brecker. Przez czytelników miesięcznika Jazz Forum – uznawany za najlepszego polskiego perkusistę jazzowego wg rankingu Jazz Top, nieprzerwanie od roku 1992.

Wojciech Karolak – pianista, kompozytor, aranżer, wirtuoz organów Hammonda. Karierę muzyczną rozpoczął w 1958 jako saksofonista w zespole Jazz Believers u boku K.Komedy, A. Trzaskowskiego i Jana Pt. Wróblewskiego. W 1962 grając już na fortepianie założył własne trio i wydał pierwszą autorską płytę. Trio towarzyszyło w latach 60 większości występujących w Polsce zagranicznych jazzmanów. Od 1973 gra głównie na organach. W latach 70 – 90 współpracował praktycznie z całą czołówką polskiego jazzu. Przedstawiciel mainstreamowego jazzu o zdecydowanie bluesowym kolorycie. Miłośnik muzyki soul, często grający z takimi artystami jak Carlos Johnson czy John „Broadway” Tucker. Jego autorska płyta „Time Killers” nagrana w 1984 z Tomaszem Szukalskim i Czesławem Bartkowskim została uznana przez krytyków „Jazz Forum” za płytę dekady 80-90. Oprócz jazzu zajmuje się komponowaniem piosenek („Wyszłam za mąż, zaraz wracam” do tekstu żony, Marii Czubaszek) muzyki filmowej („Konopielka” W. Leszczyńskiego) teatralnej („I Dekameron” A. Hanuszkiewicza). Jest wyznawcą poglądu, że granie muzyki powinno być przyjemnością, a nie karą za grzechy.
Laureat plebiscytu czytelników – Jazz Top 2013 miesięcznika „Jazz Forum” w kategorii organy.

fot. Saxon (Jacek Łabędzki)