Kontakt dla mediów:
tel. 18 20 20 452

Biuro Prasowe serdecznie zaprasza dziennikarzy i fotoreporterów na 49. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.

Wnioski o akredytacje można składać w terminie do 16 sierpnia 2017 r. przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres media@promocja.zakopane.pl. W tytule maila prosimy wpisywać „Akredytacja” oraz nazwę redakcji. O przyznaniu akredytacji poinformujemy drogą mailową.
formularz zgłoszeniowy

Akredytacje będą wydawane tylko i wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom na podstawie ważnej legitymacji prasowej lub zaświadczenia o współpracy z redakcją. Do wydania akredytacji nie wystarcza legitymacja potwierdzająca przynależność do związku bądź stowarzyszenia dziennikarskiego. Liczba akredytacji jest ograniczona. Akredytacje nie obejmują noclegu. Akredytacją może posługiwać się tylko i wyłącznie jej właściciel.
Dla dziennikarzy, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w Festiwalu, istnieje możliwość korzystania z wszystkich informacji i materiałów przygotowywanych przez Biuro Prasowe. Zgłoszenia można przesyłać na ww. adres mailowy.

Materiały do pobrania:
Informacja prasowa 49.MFFZG

Pakiet materiałów prasowych dot. 49.MFFZG

Biuro Prasowe 49. MFFZG będzie czynne w dniach 18-25 sierpnia w godz. 10.00 – 17.00 w siedzibie Urzędu Miasta Zakopane ul. Kościuszki 13 (pokój nr 1, parter). Jedynie w niedzielę 20 sierpnia w związku z Mszą Św. Ekumeniczną i korowodem Biuro rozpocznie pracę ok. godz. 12.00.

tel. 18 20 20 462

Zapraszam na konferencję prasową poświęconą rozpoczynającemu się 49. Międzynarodowemu Festiwalowi Folkloru Ziem Górskich. Konferencja odbędzie się w sobotę 19 sierpnia o godz. 17.00 w Pensjonacie Biały Potok, ul. Droga do Białego 7. Wezmą w niej udział przedstawiciele władz miasta, organizatorów i jury Festiwalu.